Nákup a objednávka
Třífázová elektrocentrála HERON 8896418
Tento model elektrocentrály je vďaka silnému motoru a trojfázovému alternátoru určený na použitie v miestach, kde je potrebný buď silný trojfázový zdroj, alebo dva jednofázové zdroje s vysokým
parametrom, výkonu, elektronike a spoľahlivosti je ideálnou voľbou bez kompromisov pre mobilné servisné strediská, náročné prevádzky alebo ako zdroj elektriny pre stavbu či dielňu. (230V)
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Trojfázové elektrocentrály |
| Výrobca | HERON / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 89.6 kg |
| Funkcia | AVR , Transportné kolesá |
| Objem palivovej nádrže | 25 l |
| Trieda výkonnostnej charakteristiky | G2 |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Počet fáz | 3 |
| Výkon | 6300 W |
| Maximálny výkon | 6800 W |
| Objem motora | 439 cm3 |
| Start | Ručné |
| Rozmery balenia | 59.0 x 57.0 x 80.0 cm |