Nákup a objednávka
Trhák FORTUM 4704901
Tieto kľúče sú vyrábané z chróm-vanádiovej ocele 61CrV5, ktorá je odlievaná a následne upravená na strojoch NCS. Po kalení v oleji sú dôkladne dokalené po obvode, aby dosiahli optimálnu tvrdosť a pevnosť vo svojej tenkostennej konštrukcii. Oceľ 61CrV5, tiež známa ako 6150, patrí do najvyššej triedy chróm-vanádiových ocelí. Je kalená a povrchovo upravená matným tvrdochrómom, čo zaisťuje optimálnu povrchovú tvrdosť a odolnosť voči korozívnym vplyvom. okrem tých najexponovanejších, čo zaručuje vynikajúci výkon a dlhú životnosť nástroja.
Je kalená a povrchově upravená matným tvrdochromem, což zajišťuje optimální povrchovou tvrdost a odolnost vůči korozivním vlivům. Tato kvalitní ocel je používána pro všechny části nástrčných klíčů s výjimkou těch nejexponovanějších, což zaručuje vynikající výkon a dlouhou životnost nástroje.
| Kategória | Ručné náradie a príslušenstvo |
| Výrobca | FORTUM / Informace o výrobci |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť | 1.89 kg |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Dĺžka | 45 cm |
| Veľkosť upínania | 3/4" |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |