Nákup a objednávka
Robotický vysávač Sencor SRV 9250BK-EUE3
Ideálny na upratovanie kobercov, plávajúcich podláh, parkiet, linolea, dlažby atp. Infračervené protinárazové čelné čidlo. Veľmi tichý chod vhodný k domácim miláčikom. BLDC motor pre dlhodobú životnosť
NAVÁDACÍ SYSTÉM SENCOR NAV. 15.0
Navádzanie a orientácia v priestore pomocou VSLAM lasera, gyroskopu, infračervených senzorov a čidiel pre detekciu schodov a iných prekážok. Možnosť nastavenia optimálneho upratovania pre každú miestnosť zvlášť vďaka funkcii multi-room. Aktívny systém mapovania priestoru
SYSTÉM DVOCH ROTAČNÝCH KEFÍ A CENTRÁLNEHO VYSÁVAČA
Výkonný centrálny vysávač s kombinovanou rotačnou kefou je ideálny aj pre vysávanie. Postranné rotačné kefy pre dokonalé upratovanie v rohoch.
ŠIROKÁ ŠKÁLA SENZOROV
Nárazníkový senzor pre detekciu prekážok. Senzor schodov pre bezstarostné používanie aj v poschodových domoch. Senzor pre presnú navigáciu pre automatický návrat do dokovacej stanice.
FUNKCIA "MOPU"
Možnosť mokrého vytierania. Nádoba na vodu a vytieracia handrička je súčasťou balenia. Prietok vody je ovládaný elektrickou pumpou. Možnosť nastavenia až 3 intenzít vodnej sily
2 NÁDOBY NA PRACH
Nádoba iba na suché vysávanie - 475 ml prach
Kombinovaná nádoba na vytieranie - &2; 230 ml vodná nádrž
VARIABILNÉ NASTAVENIE ČASOVAČA (AUTOMATICKÉ ZAČATIE ÚKLADU V URČENÝ DEŇ, HODINU A MINÚTU)
Iba jediný rôznych dní v týždni
Iba pracovné dni
Iba víkendy
Obsah balenia
| Kategória | !Import |
| Výrobca | Sencor / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť | 2.5 kg |
| Príkon | 28 W |
| Objem koša | 0.5 l |
| Rozmery balenia | 33.0 x 10.0 x 33.0 cm |