Nákup a objednávka
Jednofázová elektrocentrála so zváračkou HERON 8896310
Táto kvalitná viacúčelová elektrocentrála so zváračkou je určená hlavne na použitie v stavebníctve a na montážne práce. Možno ju použiť na napájanie náradia a ostatných spotrebičov do výkonu 5,5kW alebo ako silný 220A zvárací agregát pre náročnú prácu. Je vybavená madlami a kolieskami pre jednoduchú manipuláciu. 1
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | !Import |
| Výrobca | HERON / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 94 kg |
| Funkcia | AVR |
| Objem palivovej nádrže | 25 l |
| Trieda výkonnostnej charakteristiky | G1 |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Výkon | 5000 W |
| Maximálny výkon | 5500 W |
| Objem motora | 439 cm3 |
| Napätie | 230 V |
| Start | Ručné |
| Rozmery balenia | 59.0 x 58.0 x 80.0 cm |