Nákup a objednávka
Jednofázová elektrocentrála HERON 8896318
Elektrocentrála s ideálnym pomerom cena výkon, ponúka dostatočný príkon pre väčšinu jednofázových strojov alebo spotrebičov. Vhodná pre celú škálu použitia od domácnosti, záhrady až po použitie v stavebníctve alebo opravárenstve.
Stroj je vybavený jednotkou AVR, ktorá vyrovnáva výstupné napätie a je možné ho použiť na napájanie spotrebičov s elektronikou za podmienky dodržania správneho postupu používania.
Motor je schopný spaľovať benzín, plynný LPG (propán-bután) a zemný plyn.
Motor je schopný spalovat benzín, plynný LPG (propan-butan) a zemní plyn.
Výhody:
| Kategória | !Import |
| Výrobca | HERON / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový + LPG/NG |
| Hmotnosť | 86 kg |
| Funkcia | Elektrický štart , AVR , Transportné kolesá |
| Objem palivovej nádrže | 25 l |
| Trieda výkonnostnej charakteristiky | G2 |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Výkon | 5000 W |
| Maximálny výkon | 5500 W |
| Objem motora | 389 cm3 |
| Start | Ručné i elektrický |
| Rozmery balenia | 54.0 x 56.0 x 70.0 cm |