Nákup a objednávka
Invertorová elektrocentrála HERON 8896218
Vďaka svojej nízkej hmotnosti, malým rozmerom, mimoriadne tichému chodu a minimálnej spotrebe, sú tieto digitálne generátory ideálnym zdrojom energie pri rekreácii (chaty, karavany, lode a pod.) a na expedíciách. Dokonalá kvalita napätia, zaistená invertorovým systémom vyhladenia výstupnej krivky, však umožňuje ich využitie aj pre napájanie citlivej elektroniky, ako je výpočtová technika alebo lekárske vybavenie.
Vďaka funkcii inteligentnej regulácie otáčok v závislosti na spotrebe je táto digitálna elektrocentrála až o 4 elektrocentrálam.
Výhody:
| Kategória | Invertorové elektrocentrály |
| Výrobca | HERON / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 14.7 kg |
| Objem palivovej nádrže | 2.3 l |
| Trieda výkonnostnej charakteristiky | G4 |
| Hladina akustického výkonu | 82.3 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Výkon | 900 W |
| Maximálny výkon | 1100 W |
| Objem motora | 49.7 cm3 |
| Start | Ručné |
| Rozmery balenia | 43.0 x 30.0 x 51.0 cm |