Nákup a objednávka
Invertorová elektrocentrála Güde ISG 6600-3 E
Elektrocentrála vhodná pre citlivé elektrospotrebiče ako je osobný počítač, mobil a podobne. Centrála so 4-taktným benzínovým motorom OHV má elektrický štart vrátane diaľkového ovládania. Na LCD displeji je zobrazený stav aktuálneho využitia, zobrazenie poruchy a zobrazenie nedostatku oleja.
Elektrocentrála má núdzový rezervný štart pri vybití batérie a počítadlo prevádzkových hodín. Automatické vypnutie pri preťažení zaisťuje väčšiu bezpečnosť pri používaní. Vzhľadom na štyri kolieska sa s centrálou ľahko a pohodlne manipuluje. Pre tichší chod a menšiu spotrebu môžete zvoliť funkciu ECO.
Vďaka pokročilej technológii meniča je ISG 6600-3 E predurčený na prevádzku vysoko citlivých elektronických spotrebičov. Tlačidlo Re-Start nahrádza nepríjemné uťahovanie po preťažení a funkcia Eco znižuje hlasitosť aj spotrebu. Ak je štartovacia batéria vybitá, môžete si pomôcť aj šikovne ukrytou funkciou Re-Start!
Elektrocentrálu Güde ISG 6600 batérie.
Štartovacie batérie nie sú súčasťou balenia.
Obsah balenia:
| Kategória | Invertorové elektrocentrály |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 79 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Objem palivovej nádrže | 18.5 l |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Výkon | 6000 W |
| Maximálny výkon | 6600 W |
| Objem motora | 389 cm3 |
| Napätie | 230 V |
| Start | Ručné i elektrický |
| Objem olejovej nádrže | 0.92 l |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Rozmery balenia | 59.0 x 67.0 x 80.0 cm |