Nákup a objednávka
Hladiaci tanier pre hladičku Lumag BT 800
| Kategória | Vibrátory a hladičky betónu |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Materiál | Kov |
| Priemer | 760 mm |
| Hmotnosť | 45 kg |
| Hladina akustického výkonu | 108 dB |
| Výkon | 4800 W |
| Objem motora | 196 cm3 |
| Start | Ručné |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |