Nákup a objednávka
Elektrokolobežka VeGA Elek MaxSpeed 73ES15XM-H
Elektrokolobežka VeGA MAXSPEED ES15XM-H je vybavený výkonným elektromotorom, behom niekoľkých sekúnd zrýchľuje až na 25 km/hod. Maximálny dojazd až 60 km, v závislosti okolitej teplote, hmotnosti obsluhy a terénnej náročnosti.
Pomocou LED displeja + Bluetooth APP môžete na kolobežke vykonávať rôzne nastavenia (napríklad nastavovať rýchlosť, zapínanie svetiel, nastavenie jazdných režimov, tempomat. Pre dlhú životnosť sa používajú iba vysoko kvalitné komponenty.
Výhody:
| Kategória | Elektrokolobežky |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Hmotnosť | 16 kg |
| Výkon | 350 W |
| Napätie | 36 V |
| Nosnosť | 120 kg |
| Kapacita akumulátora | 15 Ah |
| Maximálna rýchlosť | 25 km/h |
| Rozmery balenia | 19.0 x 56.0 x 119.0 cm |