Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Sencor SVC 900-EUE3
Spoločnosť Sencor patrí k popredným výrobcom domácich spotrebičov. Vysávač Sencor SVC 900-EUE3 je ideálnym pomocníkom v boji proti prachu v každej domácnosti. Ponúka totiž hneď dva spôsoby využitia. Podľa vlastných preferencií si môžete zvoliť, či ho radšej budete používať ako klasický vreckový vysávač, alebo dáte prednosť modernejšej vychytávke v podobe bezvreckovej prevádzky a ukladaniu prachu a ďalších nečistôt vo vyberateľnej nádobke s objemom 3 litre. žiariť čistotou. Prístroju neunikne takmer ani smietko, s prachom zatočí behom chvíľky. O kvalitnú filtráciu sa stará umývateľný HEPA filter a Clean Air HEPA H13 filter, ktorý zaisťuje čisté prostredie vhodné aj pre alergikov a malé deti. Pri prevážaní nedochádza k ničeniu podlahy, veľké pogumované kolieska sú k nej veľmi šetrné. Obsah balenia Vysávač Sencor hubica
| Kategória | !Import |
| Výrobca | Sencor / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.6 kg |
| Príkon | 700 W |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Objem koša | 4.5 l |
| Rozmery balenia | 35.0 x 25.0 x 42.0 cm |