Nákup a objednávka
Elektrický vysávač PowerPlus POWX321
Ak hľadáte výkonný vysávač, ktorý zvládne náročnejšie podmienky, zvládne náročnejšie podmienky. Rad POW sa totiž vyznačuje špeciálnym sacím mechanizmom, ktorý zvládne ako suché, tak aj mokré vysávanie. Disponuje novým pokrokovým filtračným systémom a systémom ofukovania. Dĺžka el kábla: 2,5 m Dĺžka hadice: 2,5 m
Výhody:
balenie:
1x Elektrický vysávač PowerPlus POWX321| Kategória | Elektrické priemyselné vysávače |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1000 W |
| Dĺžka kábla | 2.5 m |
| Objem | 18 l |
| Sací výkon | 14 kPa |
| Možnosť vysávania | Mokré , Suché |
| Možnosť fúkania | áno |
| Rozmery balenia | 35.0 x 33.0 x 47.0 cm |