Nákup a objednávka
Elektrická lamelovacia frézka Powerplus POWX1310
Lamelovacia frézka Powerplus POWX1310 môže byť použitá na farebné aj tvrdé drevo, drevotriesku, vrstvené dosky, lisované dosky, plexisklo a u mramor.
Integrované otvory zaistia priebežné vetranie, ktoré pomôže zvýšiť bezpečnosť a prehľadnosť pri práci. V balení nájdete prachový vak, ktorý k fréze jednoducho pripojíte, aby ste priebežne odsávali prach aj piliny a zaistili si poriadok na pracovnom stole. rezu: 0-2-4-5-7-12-19 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Lamelovacie frézky |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 100 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 900 W |
| Maximálne otáčky | 10800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 100 mm |
| Hĺbka rezu | 19 mm |
| Rozmery balenia | 19.0 x 20.0 x 43.0 cm |