Nákup a objednávka
Elektrická brúska na vrtáky GÜDE GBS 95 94420
Praktická ostrička Güde, určená na brúsenie špirálových vrtákov v podmienkach domácich dielní, chát, chalúp a chalúp. brúsenie špirálových vrtákov typu HSS, HSS-E, Cr-V, WS s priemerom 3 - 12 mm s krokovaním + 0,5 mm. Optimálny uhol brúsenia hrotu nástroja: 118° mm
Výhody:
| Kategória | Brúsky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť | 1.07 kg |
| Hladina akustického výkonu | 86.6 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 95 W |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Maximálne otáčky | 1350 ot/min. |
| Rozmery balenia | 11.0 x 18.0 x 28.0 cm |