Nákup a objednávka
Benzínový vibračný pech Lumag LVS 80 - GX Honda motor
Parametre:
| Kategória | Vibračné pechy |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 78 kg |
| Objem palivovej nádrže | 2 l |
| Hladina akustického výkonu | 105 dB |
| Výkon | 2600 W |
| Objem motora | 118 cm3 |
| Odstredivá sila | 11.5 kN |
| Rozmer dosky | 34x28,5 cm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |