Nákup a objednávka
Aku vŕtací skrutkovač Bosch UniversalDrill 18V-60 06039D7000
Aku vŕtací skrutkovač Bosch UniversalDrill s výkonným bezuhlíkovým motorom môžete pri náročnejších projektoch. Robustné 13mm kovové skľučovadlo umožňuje bezpečné upnutie vrtáka a jednoduchú výmenu príslušenstva, čím šetrí váš čas a zvyšuje pohodlie pri práci. Dvojstupňová prevodovka spolu s 20 nastaveniami krútiaceho momentu poskytuje dokonalú kontrolu a presnosť, ktorú ocení každý domáci kutil aj profesionál.
Technológia Syneon optimalizuje silu alebo maximálnu výdrž podľa aktuálnych programov 18V POWER FOR ALL umožňuje využitie jedného akumulátora pre všetko náradie Bosch 18V Home & Garden.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Aku šroubováky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Power For All 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 13 mm |
| Uťahovací moment | 60 Nm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 1900 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 35 mm |
| Rozmery balenia | 21.0 x 6.0 x 22.0 cm |