Nákup a objednávka
Aku ventilátor Makita XGT CF002GZ
Velmi silný ventilátor s možností použitie akumulátorů Li-ion řady XGT 40 V nebo síťového adaptéru. Ventilátor disponuje bezpečnostním kovovým krytem vrtule s možností jednoduchého odmontování pro snadnou údržbu.
Pro tento model jsou použitelné akumulátory XGT s kapacitou 2, 2,5, 4, 5 a 8 Ah.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nejsou súčasťou balenia.
| Kategória | Ventilátory a klimatizácia |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita XGT |
| Pohon | Elektrický/Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Priemer | 330 mm |
| Hmotnosť | 3.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 52 dB |
| Napätie | 40/230 V |
| Rozmery balenia | 26.0 x 61.0 x 44.0 cm |