Nákup a objednávka
Aku striekacej pištole Einhell TC-SY 18/60 Li-Solo 4260025
Aku striekacej pištole Einhell TC-SY 18/60 Li-Solo je lacný, detský, ideálny impregnačných prostriedkov alebo olejov. Tento systém je vhodný pre menšie a stredne veľké pracovné plochy, kde zaistí rovnomerné a efektívne nanášanie. Vďaka mäkkej rukoväti je manipulácia so striekacou pištoľou bezpečná a pohodlná, čo oceníte najmä pri dlhšej práci. Ako súčasť rodiny Power X-Change je striekacia pištoľ kompatibilná s batériami z aku. Výkonný motor dokáže dodávať farbu rýchlosťou až 650 ml za minútu. Nastaviteľný vzduchový uzáver umožňuje prispôsobiť prúd farby pre vertikálne, horizontálne alebo všesmerové trysky podľa potreby.
Pre ľahkú údržbu je striekacia hlava odnímateľná, čo uľahčuje čistenie všetkých častí, ktorými prechádza farba. Regulácia prietoku umožňuje presné nastavenie množstva nanášanej farby podľa požiadaviek konkrétneho projektu. Pre úsporné skladovanie je striekací systém vybavený závesným zariadením , ktoré je umiestnené na kryte prístroja. ihlu na údržbu rozprašovacej trysky a 800ml nádobku na farbu s odmernou stupnicou. Tento systém vám poskytne všetko potrebné pre efektívnu a pohodlnú prácu. Výkon: 650 ml/min. Max. viskozita: 60 DIN-sec Objem nádoby na farbu: 800 ml Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU striekacia pištoľ |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| AKU program | Einhell Power X-Change 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.2 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozmery balenia | 27.0 x 17.0 x 24.0 cm |