Nákup a objednávka
Aku skrutkovač FIELDMANN FDS 10105-A Aku skrutkovač FIELDMANN FDS 10105-A s výkonom Li-Ion batérie o kapacite 1 300 mAh a napätím úlohu. Jeho rýchlosť 250 otáčok za minútu zaisťuje efektívnu prácu, ktorú oceníte pri drobnejších opravách alebo montáži nového nábytku.
Nabíjanie trvá 3 až 5 hodín, takže sa môžete rýchlo vrátiť k práci, keď to potrebujete. Veľkosť bitu ¼ palca je ideálna pre širokú škálu bežných úloh. Uložte ho do praktického kufríka a vezmite si ho so sebou kamkoľvek, kde potrebujete. 1300 mA
Výhody:
Obsah balenia:
1x Aku skrutkovač FIELDMANN FDS 10105-A| Kategória | Aku šroubováky s baterií a nabíječkou |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 0.6 kg |
| Napätie | 4 V |
| Kapacita akumulátora | 1.3 Ah |
| Maximálne otáčky | 250 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |