Nákup a objednávka
Aku rezačka polystyrénu FESTA 35323
Aku rezačka polystyrénu v plastovom kufri vrátane 2 batérií, nabíjačky a montážneho i čistiaceho príslušenstva. Je vhodná na rezanie a tvarovanie polystyrénu alebo plastov.
Výhody: rukoväť
Obsah balenia:
| Kategória | Aku rezačky |
| Výrobca | FESTA / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 0.3 kg |
| Napätie | 36 V |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Rozmery balenia | 12.0 x 34.0 x 43.0 cm |