Nákup a objednávka
Aku rázový uťahovač Makita CXT TW060DZ
Aku rázový uťahovač Makita CXT TW060DZ je ľahký a kompaktný nástroj, ktorý sa vyznačuje maximálnym uťahovacím momentom. Upnutie pomocou štvorhranu 1/4" zaisťuje pevné a bezpečné uchytenie nasadených nástrojov. Elektronický vypínač a elektrická brzda poskytujú presné ovládanie a okamžité zastavenie uťahovača.
Ergonomicky tvarovaná a pogumovaná rukoväť dlhšieho používania. Možnosť prepínania medzi ľavým a pravým chodom uľahčuje prácu pri skrutkovaní a uvoľňovaní spojov. preťažením, prehriatím a hlbokým vybitím, čo predlžuje jej životnosť a zaisťuje spoľahlivú prevádzku. 161 x 66 x 205 mm
Výhody:
balenie:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU rázové uťahovače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| AKU program | Makita CXT |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 0.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 101 dB |
| Napätie | 12 V |
| Uťahovací moment | 60 Nm |
| Maximálne otáčky | 2600 ot/min. |
| Upínanie nástroja | Štvorhran |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Rozmery balenia | 17.0 x 8.0 x 21.0 cm |