Nákup a objednávka
Aku ohraňovacia frézka Bosch GKF 12V-8 06016B0000
Akumulátorová profesionálna ohraňovacia frézka s novým tvarom pre dokonalé ovládanie. Pohodlná manipulácia vďaka jedinečnej konštrukcii, nízkej hmotnosti a ideálnej polohe rovnovážneho bodu.
Výhody:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Ohraňovacie frézky |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 12V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Napätie | 12 V |
| Kapacita akumulátora | 3.0 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 13000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 36.0 x 15.0 x 44.0 cm |