Nákup a objednávka
Aku hoblík Scheppach CPL60-20Li
Super Scheppach CPL60-20Li je moderný, skvele vybavený, kompaktný akumulátorový hoblík, vhodný nielen na hobľovanie a porovnávanie povrchu, ale aj zrážanie hrán alebo vytváranie polodrážok. Hoblík je vybavený zabudovaným systémom na odsávanie prachu do zberného vrecka. Pohon zaisťuje kvalitný remeň a kovové remenice. Je vybavený aj bezpečnostným spínačom, ktoré zabráni nechcenému spusteniu stroja.
Náradie Scheppach je vyrobené z kvalitných komponentov vyspelé technológie, ktoré prispievajú k dlhej životnosti náradia.
Výhody:
Obsah balenia:
batéria a nabíječka nejsou súčasťou balenia.
| Kategória | AKU hoblíky a hobľovačky |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| AKU program | Scheppach 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 2.22 kg |
| Hladina akustického výkonu | 72 dB |
| Napätie | 20 V |
| Šírka hobľovania | 60 mm |
| Hĺbka hobľovania | 1.25 mm |
| Maximálne otáčky | 10000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 14.0 x 19.0 x 28.0 cm |