Nákup a objednávka
Benzínový krovinorez FIELDMANN FZS 5003-B
Krovinorez je vybavený silným dvojtaktným motorom s objemom 52 cm3 a výkonom 1,6 kW. Tento výkonný stroj sa stáva ideálnou voľbou na kosenie prerastenej trávy, udržiavanie rozsiahlejších plôch zarastených náletovými drevinami alebo silne zaburinených oblastí.
Dvojitá rukoväť umožňuje široký úchop oboma rukami, čo zvyšuje efektivitu a komfort práce. To ešte umocňuje ramenný popruh, ktorý rovnomerne rozloží váhu krovinorezu na celé telo, čím vám uľahčí prácu, najmä pri dlhších pracovných úkonoch. úchopy
Obsah balenia:
Benzínový krovinorez bol použitý pri odskúšaní, má drobné povrchové odreniny od skúšania. Nemá originálne balenie, vr. príslušenstvo a návodu.
| Kategória | Záhrada |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Objem palivovej nádrže | 1 l |
| Hladina akustického výkonu | 114 dB |
| Výkon | 1600 W |
| Objem motora | 52 cm3 |
| Priemer struny | 2,4 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 44 cm |
| Pracovný záber noža | 25 cm |
| Maximálne otáčky | 8800 ot/min. |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |