Nákup a objednávka
Sada aku kosačka + strunová kosačka Ryobi OLM1833LT23A-140
Aku kosačka Ryobi so záberom 33 cm je navrhnutá pre jednoduchú manévrovateľnosť po záhrade a pohodlnú údržbu menších až stredne veľkých plôch. Praktické jednobodové nastavenie výšky kosenia v 5 polohách od 25 do 65 mm umožňuje rýchlo prispôsobiť strih aktuálnym podmienkam trávnika.
Komfort pri práci zaisťuje ergonomická rukoväť s 3 výškovými polohami, takže si ju môžu jednoducho nastaviť rôzni používatelia. Veľkou výhodou je tiež funkcia hrebeňa na trávu EasyEdge™, ktorá umožňuje kosenie až po obvod záhrady. Praktická je aj skladacia a odnímateľná rukoväť spolu so skladacím zberným košom, čo uľahčuje kompaktné skladovanie. Súčasťou výbavy je mulčovacia prípojka a 35 l kôš na trávu.
Aku strunová kosačka Ryobi s pracovným záberom 23 cm je ideálna na údržbu jemného trávnika a precízne zarovnávanie okrajov. Vďaka 18V akumulátorovej prevádzke z aku programu Ryobi ONE+ ponúka pohodlnú prácu bez kábla a jednoduchší pohyb po záhrade.
Výhodou je technológia EasyEdge™, ktorá umožňuje jednoduché prepínanie medzi režimom kosenia a zarovnávania okrajov. Celokovový hriadeľ zaisťuje dlhú životnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti a dvojrukoväťové vyhotovenie prispieva k lepšej ergonómii a pohodlnejšiemu ovládaniu. Súčasťou je automatická strunová hlava a struna s priemerom 1,6 mm.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 33 cm |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Edge cutting , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Struna , Nôž |
| Napätie | 18 V |
| Priemer struny | 1,6 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Veľkosť záhrady až | 180 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Veľkosť zadných kolies | 18 cm |
| Veľkosť predných kolies | 14 cm |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 23 cm |
| Objem koša | 35 l |
| Rozmery balenia | 39.0 x 51.0 x 72.0 cm |