Nákup a objednávka
Aku záhradné nožnice Ryobi RY18SCA-0
Aku záhradné nožnice Ryobi RY18SCA-0 sú ideálne na rýchle prestrihávacie práce v záhrade. Umožňujú čistý a presný strih bez námahy a ľahko si poradia s vetvami až do priemeru 25 mm pri mäkkom dreve alebo 20 mm pri tvrdom dreve. Vďaka tomu sú vhodné na pohodlnú a efektívnu údržbu kríkov, stromčekov aj ďalších rastlín.
Veľkou výhodou sú bypassové čepele z tvrdenej ocele SK5 s chrómovaným povrchom, ktoré zabezpečujú presné rezy podporujúce zdravý rast rastlín. Praktická je aj doba cyklu 2,5 sekundy, ktorá umožňuje rýchle a plynulé strihanie. Komfort pri práci zvyšuje jednoduché ovládanie spúšte, ktoré pomáha znižovať namáhanie svalov pri dlhšom používaní.
Max. priemer vetvy: 25 mm
Doba pracovného cyklu: 2,5 s
Počet strihov (s 2 Ah): až 2000
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU záhradné nôžky |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 0.74 kg |
| Napätie | 18 V |
| Priemer strihu | 25 mm |
| Rozmery balenia | 34.0 x 9.0 x 14.0 cm |