Aku kosačka Fieldmann FZR 70465-0 2x20V
Aku kosačka Fieldmann FZR 70465-0 2x20V je ideálnym pomocníkom pre vášnivých záhradkárov aj pre záhradníkov. Tento model sa pýši výkonom dvoch 20V batérií z aku radu FAST POWER 20V, čo znamená, že už sa nebudete musieť trápiť s nepohodlným ťahaním pripojovacieho kábla. Vďaka tomu sa ľahko dostanete aj do najvzdialenejších kútov vašej záhrady.
Výšku kosenia si môžete jednoducho nastaviť podľa svojej preferencie v rozmedzí od 25 do 75 mm. So záberom kosenia 46 cm je táto kosačka ideálna pre väčšie záhrady do rozlohy až 1 000 m2. Kvalitné kovové šasi zaisťuje nielen dlhú životnosť, ale aj vysokú odolnosť kosačky. K tomu prispieva aj plne funkčný pojazd, ktorý zaisťuje skvelý výsledok bez kompromisov.
Bezpečnostná poistka je samozrejmou súčasťou výbavy a moderný dizajn dodáva kosačke elegantný vzhľad, ktorý bude ozdobou každej záhrady. Sklopné držadlo umožňuje jednoduchú manipuláciu a pohodlné skladovanie počas zimných mesiacov. Táto aku kosačka ponúka systém kosenia 4v1, ktorý zahŕňa zber do koša, zadné a bočné vyhadzovanie a mulčovanie.
Sada obsahuje mulčovaciu záslepku, ktorá vám umožní ešte efektívnejšie využiť výhody tohto modelu. Fieldmann FZR 70465-0 je spoľahlivým a výkonným nástrojom, ktorý vám uľahčí prácu a pomôže udržať vašu záhradu v perfektnom stave. zber, zadné a bočné vyhadzovanie
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku sekačky s pojazdom |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| AKU program | Fieldmann Fast Power 20V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Oceľ |
| Pojezd | Áno |
| Akumulátor - typ | Li -ion |
| Záber | 46 cm |
| Hmotnosť | 25 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Bočné vyhadzovanie , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Napätie | 20 V |
| Veľkosť záhrady až | 1000 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Objem koša | 55 l |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |