Nákup a objednávka
Aku príklepová vŕtačka Ryobi RPD18BL1-2C42S
Aku príklepová vŕtačka Ryobi RPD18BL1-2C42S je výkonný pomocník na vŕtanie do dreva, kovu, skrutkovanie aj vŕtanie do muriva vďaka príklepovej funkcii. O spoľahlivý výkon sa stará optimalizovaný bezuhlíkový motor, ktorý sa otáča rýchlejšie, poskytuje väčší výkon a spolu s pokročilou elektronikou pomáha maximalizovať dobu chodu.
Vŕtačka je vybavená celokovovým 13 mm račňovým skľučovadlom pre pevnejšie uchopenie a vyššiu odolnosť. Praktické 24-stupňové nastavenie krútiaceho momentu pomáha prispôsobiť výkon rôznym úlohám a 2 rýchlostné stupne umožňujú lepšie riadiť maximálnu rýchlosť podľa materiálu a typu práce.
Komfort pri používaní zvyšuje aj LED osvetlenie pracovnej oblasti pre lepšiu viditeľnosť. Ako súčasť systému Ryobi ONE+ možno nástroj napájať akýmkoľvek akumulátorom Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátory a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku vŕtačky s príklepom a skrutkovače |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 13 mm |
| Uťahovací moment | 54 Nm |
| Kapacita akumulátora | 2 a 4 Ah |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 1700 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 38 mm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 18.0 x 21.0 cm |