Nákup a objednávka
Aku plotostrih Ryobi RY18HT55A-120
Aku plotostrih Ryobi RY18HT55A-120 ponúka pohodlnú prácu vďaka ergonomickej rukoväti LINEA, ktorá zabezpečuje istý a komfortný úchop pri strihaní. Je vhodný na údržbu živých plotov aj väčších plôch, kde oceníte dobré ovládanie a presný strih.
Plotostrih je vybavený 55cm lištou s rozstupom nožov 24 mm, čo umožňuje efektívne strihanie aj hrubších vetiev. Diamantom brúsené nože zabezpečujú čisté a presné rezy a praktický nadstavec HedgeSweep™ uľahčuje odstraňovanie odrezkov priamo počas práce.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU nôžky na živý plot a plotostrihy |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 2.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 93.7 dB |
| Dĺžka lišty | 55 cm |
| Napätie | 18 V |
| Priemer strihu | 24 mm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Maximálne otáčky | 1350 ot/min. |
| Rozmery balenia | 19.0 x 23.0 x 104.0 cm |