Nákup a objednávka
Aku kosačka Ryobi RY18LM37A-140
Aku kosačka Ryobi RY18LM37A-140 je navrhnutá na pohodlnú údržbu záhrady vďaka záberu 37 cm, ktorý zaisťuje jednoduchú ovládateľnosť aj okolo záhonov a prekážok. Praktické centrálne nastavenie výšky kosenia v 6 polohách od 25 do 75 mm umožňuje rýchle prispôsobenie rôznym podmienkam trávnika.
Presné kosenie až k okraju záhrady uľahčuje hrebeň na trávu EasyEdge™. Komfort pri používaní zvyšujú aj teleskopické ergonomické rukoväte a odnímateľný kôš na trávu, ktoré prispievajú k jednoduchšiemu ovládaniu aj kompaktnému skladovaniu. Súčasťou výbavy je 45-litrový zberný kôš na trávu na pohodlný zber pokosenej trávy.
Doba nabíjania (4 Ah): cca 120 min
Plocha kosenia na jedno nabitie (4 Ah / 5 Ah): 225 / 275 m²
Nastavenie výšky kosenia: centrálne, 6 pozícií, 25–75 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - napätie (V) | 18 |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 37 cm |
| Hmotnosť | 16.6 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Edge cutting , Nastavenie výšky rukoväte |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 78.5 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 225 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Veľkosť zadných kolies | 18 cm |
| Veľkosť predných kolies | 14 cm |
| Objem koša | 45 l |
| Rozmery balenia | 45.0 x 40.0 x 75.0 cm |