Nákup a objednávka
Aku sekačka Ryobi RLM18X33B40 18V 4Ah ONE+
Technológia Intellicell™ monitoruje a reguluje jednotlivé články pre dosiahnutie maximálnej doby chodu, skladovateľnosti a bezpečnosti. Šírka záberu 33 cm pre ľahkú ovládateľnosť po celej záhrade. Jednobodové nastavenie výšky kosenia s piatimi polohami 25–65 mm. Kosenie presne k okraju vašej záhrady s hrebeňom na trávu EasyEdge.
Ergonomický tvar rukoväte s piatimi výškovými polohami pre všetkých užívateľov. Sklopné a odnímateľné rukoväte so skladacím košom na trávu pre jednoduché a kompaktné ukladanie. Akumulátor Lithium+ 18 V, ktorý je súčasťou systému ONE+, je kompatibilný so všetkými akumulátorovými nástrojmi pre domácnosť a záhradu.
Akumulátor a nabíječka nejsou súčasťou balenia.
Výhody:
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 33 cm |
| Hmotnosť | 9.8 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Edge cutting , Nastavenie výšky rukoväte , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 200 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 65 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Kapacita akumulátora | 4 Ah |
| Veľkosť zadných kolies | 18 cm |
| Veľkosť predných kolies | 14 cm |
| Objem koša | 35 l |
| Rozmery balenia | 39.0 x 38.0 x 71.0 cm |