Nákup a objednávka
Aku kosačka GÜDE RM 18-0 58401
Akumulátorová kosačka, vhodná na kosenie malých trávnikov do 150 m2. Disponuje funkciou 3in1: kosenie, zber trávy a mulčovanie. Kosačka má bezkontaktný motor BRUSHLESS DC a centrálne nastavenie výšky kosenia (5stupňové s rozsah: 25 - 75 mm).
Aku kosačka GÜDE RM 18-0 58401 je súčasťou Aku programu GÜDE.
Konštrukcia:
| Kategória | Aku sekačky bez pojazdu so záberom do 37 cm |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| AKU program | Güde 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Materiál | Plast |
| Pojezd | Nie |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Záber | 33 cm |
| Hmotnosť | 11.5 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky , Mulčovanie , Ukazovateľ plnosti koša |
| Pracovný nástroj | Nôž |
| Hladina akustického výkonu | 89 dB |
| Napätie | 18 V |
| Veľkosť záhrady až | 150 m² |
| Maximálna výška zdvihu | 75 mm |
| Minimálna výška zdvihu | 25 mm |
| Veľkosť zadných kolies | 16.5 cm |
| Veľkosť predných kolies | 15 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Objem koša | 30 l |
| Maximálne otáčky | 2900 ot/min. |
| Rozmery balenia | 41.0 x 33.0 x 69.0 cm |