Nákup a objednávka
Záhradný stôl FIELDMANN FDZN 4104-T
Skvelý záhradný stôl pre využitie vo vonkajších priestoroch pod holým nebom aj vo vnútri. Vďaka použitiu kvalitného dreva z exotickej akácie má vyššiu odolnosť pred poveternostnými vplyvmi. Vďaka možnosti rozloženia je k dispozícii ešte väčšia plocha, navyše doplnená o otvor na umiestnenie slnečníka.
Akácia má úžasné úžitkové vlastnosti. Pri správnom zaobchádzaní sa vyznačuje odolnosťou proti starnutiu a biologickej degradácii. Ide o tvrdé drevo, pochádzajúce z rýchlo rastúcich stromov tropických lesov východnej Ázie a južnej Ameriky. Rozmery 150/200 x 90 x 75 cm
Výhody:
| Kategória | Stoly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Dĺžka | 1,5/2 m |
| Hmotnosť | 27 kg |
| Vodeodolné | áno |
| Materiál | Drevo |
| Drevina | Akácie |
| Funkcia | Otvor pre slnečník , Rozkladacia |
| Rozmery balenia | 93.0 x 11.0 x 152.0 cm |