Nákup a objednávka
Záhradný stôl FIELDMANN FDZN 4004-T
Konštrukcia tohto rozkladacieho stola umožňuje veľmi jednoduché rozkladanie aj skladanie. Uprostred dosky stola jeotvor na umiestnenie slnečníka.
Stabilita stola je zvýšená vďaka robustným priečkam v spodnej časti nôh. Stôl je vyrobený z dreva Akácie a je tak vhodný ako na vnútorné tak vonkajšie použitie. Akácia má úžasné úžitkové vlastnosti. Pri správnom zaobchádzaní sa vyznačuje odolnosťou proti starnutiu a biologickej degradácii. Ide o tvrdé drevo, pochádzajúce z rýchlo rastúcich stromov tropických lesov východnej Ázie a južnej Ameriky. Rozmery (D x Š x V): 150/200 x 90 x 75 cm
Výhody:
| Kategória | Stoly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Dĺžka | 2 m |
| Hmotnosť | 29 kg |
| Vodeodolné | áno |
| Materiál | Drevo |
| Drevina | Akácie |
| Funkcia | Otvor pre slnečník , Rozkladacia |
| Rozmery balenia | 93.0 x 14.0 x 151.0 cm |