Nákup a objednávka
Stĺpová vŕtačka GÜDE GSB 20/812 R+L 55212
Robustná stĺpová vŕtačka s príkonom 800 W, určená na obrábanie kovov, dreva alebo plastov v podmienkach údržbárskych údržbárskych apod.
Konštrukcia:
Celkové rozmery (d x š x v):
| Kategória | Stojanové |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 53 kg |
| Hladina akustického výkonu | 76.3 dB |
| Počet fáz | 3 |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 800 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 3-16 mm |
| Maximálne otáčky | 2500 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 16 mm |
| Rozmery balenia | 49.0 x 32.0 x 115.0 cm |