Nákup a objednávka
| Kategória | Čerpadlá do suda |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 2.5 kg |
| Napätie | 18 V |
| Maximálny prietok | 3360 l/h |
| Maximálny výtlak | 7 m |
| Maximálny ponor | 1.2 m |
| Max. tlak | 6.9 bar |
| Rozmery balenia | 113.0 x 14.0 x 24.0 cm |