Nákup a objednávka
Elektrický vertikutátor Gardena EVC 1000 4068-20
S elektrickým vertikutátorom trávnika EVC 1000 od spoločnosti GARDENA môžete trvalo odstraňovať mach, trávnu plsť a burinu a zásadne tak zvýšiť. Výkonný motor PowerPlus umožňuje neprerušovanú prácu a vertikutátor je možné použiť, kedykoľvek je potrebné.
Ostré, odsadené nože vyrobené zo špeciálne kalenej a pozinkovanej nerezovej ocele prenikajú do trávnika (do hĺbky niekoľkých milimetrov) a odstraňujú nežiaducu trávnu plsť. Hĺbka prieniku nožov do zeme je ľahko nastaviteľná praktickou ovládacou páčkou.
Rukoväť elektrického vertikutátora je možné rýchlo oddeliť a umožniť tak priestorovo nenáročné skladovanie a prepravu.
Výhody:
Zberný kôš nie je súčasťou balenia.
| Kategória | Elektrické vertikutátory |
| Výrobca | Gardena / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Plast |
| Záber | 30 cm |
| Hmotnosť | 9 kg |
| Funkcia | Centrálne nastavenie výšky |
| Pracovný nástroj | Nožový valec |
| Hladina akustického výkonu | 95 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1000 W |
| Veľkosť záhrady až | 600 m² |
| Maximálne otáčky | 2250 ot/min. |
| Rozmery balenia | 39.0 x 47.0 x 58.0 cm |