Nákup a objednávka
Bazén Florida Marimex 3,66 × 1,22 m RATAN vrátane skimmera 10340320
Bazén Marimex Florida je obľúbený nadzemný bazén, ktorý ponúka stabilnú konštrukciu, jednoduchú údržbu a rýchle sprevádzkovanie. Po príprave rovného miesta a podložky zvládnete zostavenie bežne počas cca 30 minút a následne môžete začať napúšťať vodu.
Steny sú vyrobené z 3vrstvového Polystrength PVC pre vyššiu odolnosť a dlhšiu životnosť. Hrúbka steny je 0,59 mm a hrúbka dna 0,31 mm. Výhodou radu Florida je možnosť voľby, bazén po sezóne buď zložíte, alebo ho zazimujete a ponecháte vonku.
Súčasťou balenia je skimmer. Bazén je pripravený na pripojenie kartušovej alebo pieskovej filtrácie, priechody stenou majú priemer 32 mm (5/4"). Bazén je vhodný aj pre slanú vodu a možno k nemu pripojiť solinátor, ak má filtrácia dostatočný výkon. Filtrácia ani hadice nie sú súčasťou balenia.
Výhody:
Obsah balenia:
Filtrácia ani hadice nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Bazény s pevnou konstrukcí |
| Výrobca | Marimex / Informace o výrobci |
| Priemer bazéna | 3.66 m |
| Objem vody v bazéne | 10.7 m3 |
| Možnosť pripojenia filtrácie | áno |
| Tvar bazéna | kruh |
| Pre hadice s priemerom | 32 mm |
| Určené pre filtrácie | kartušové aj pieskové |
| Rozmery balenia | 115.0 x 61.0 x 26.0 cm |