Nákup a objednávka
Akumulátorové nožnice na trávu a kríky Ryobi RY18GSA-0
Akumulátorové nožnice na trávu a kríky Ryobi RY18GSA-0 sú praktické náradie 2 v 1 na údržbu záhrady. Vďaka dvom vymeniteľným nadstavcom ich možno využiť ako nožnice na kríky aj na úpravu ťažko prístupných okrajov trávnika, takže ľahko zvládnu starostlivosť o malé kríky, živé ploty aj detailné začistenie.
Výhodou je rýchla výmena nadstavcov bez námahy vďaka jednoduchému mechanizmu na jednoduché zacvaknutie a vybratie. Nože z ocele SK5 zostávajú dlhšie ostré a poskytujú spoľahlivý výkon pri strihaní vetiev až do priemeru 8 mm.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku nôžky na trávu a kríky |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 12 cm |
| Hmotnosť | 1.01 kg |
| Hladina akustického výkonu | 84 dB |
| Dĺžka lišty | 20 cm |
| Napätie | 18 V |
| Rozmery balenia | 38.0 x 10.0 x 18.0 cm |