Nákup a objednávka
Akumulátorová vyvetvovacia píla Ryobi RY18PP20A-0
Akumulátorová prerezávacia píla Ryobi RY18PP20A-0jepraktická na prerezávanie ťažko dostupných konárov bez použitia rebríka. Vďaka systému EZ REACH™ a teleskopickej rukoväti s dosahom až 2,9 m umožňuje bezpečnú prácu aj vo vyšších častiach stromov. Je vhodný na konáre s hrúbkou až 16 cm.
Model je vybavený 20 cm lištou a reťazou, takže si poradí s malými až stredne veľkými konármi, ktoré sú choré, suché, previsnuté alebo si vyžadujú pravidelné orezávanie. Hliníková lišta poskytuje dodatočnú pevnosť, stabilitu a lepšiu rovnováhu pri práci a ramenný popruh tiež podporuje pohodlie počas používania. Výhodou je aj kompatibilita so systémom EZ REACH™, takže viaceré záhradné náradie z tejto série sa dá jednoducho vymeniť.
Akumulátorová vyvetvovacia píla Ryobi RY18PP20A-0 je súčasťou akumulátorového programu Ryobi ONE+.
Výhody: V prípade potreby je možné použiť aj iný typ píly, ako je napr:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU prerezávacie a vyvetvovacie píly |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 3.9 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte |
| Hladina akustického výkonu | 90.4 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 4.5 m/s |
| Počet článkov | 33 |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 20 cm |
| Rozmery balenia | 18.0 x 17.0 x 105.0 cm |