Nákup a objednávka
Akumulátorová vytláčacia pištoľ Ryobi RCG18-0
Akumulátorová vytláčacia pištoľ Ryobi RCG18-0 je vhodná na aplikáciu tmelov, tesniacich hmôt aj lepidiel. Vďaka sile 225 kg / 2225 N si poradí aj s materiálmi s vysokou viskozitou, takže je praktickým pomocníkom pri stavebných, montážnych aj dokončovacích prácach.
Pištoľ je vybavená integrovaným vyrážačom, ktorý pomáha otvoriť trubicu alebo uvoľniť upchávky, a tiež mechanizmom jednoduchého uvoľnenia stlačením pre rýchle opätovné naplnenie.
Presnejšie dávkovanie umožňuje páka na nastavenie 6 rýchlostí, ktorá pomáha regulovať rýchlosť prietoku podľa potreby. O bezpečnejšie používanie sa stará uzamykací spínač pod spúšťou, ktorý pomáha predchádzať náhodnému spusteniu a zároveň znižuje množstvo odpadu.
Akumulátorová vytláčacia pištoľ Ryobi RCG18-0 je súčasťou aku programu Ryobi ONE+.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku vytlačovací pistole |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.48 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozmery balenia | 12.0 x 23.0 x 47.0 cm |