Nákup a objednávka
Akumulátorová uhlová brúska Ryobi RAG18BL-0
Akumulátorová uhlová brúska Ryobi RAG18BL-0 využíva ONE+™ technológiu, ktorá vďaka bezuhlíkovému motoru, patentovanej elektronike a inteligentnej technológii akumulátora zabezpečuje maximálny výkon. Je vhodná na brúsenie aj rezanie a ponúka spoľahlivú prevádzku v rámci systému Ryobi ONE+.
Pre lepšiu kontrolu pri práci je brúska vybavená rukoväťou s 3 polohami. O vyššiu bezpečnosť sa stará elektronická ochrana proti spätnému rázu, ktorá nástroj vypne pri detekcii zaseknutia.
Komfort pri používaní podporuje tiež ľahko ovládateľný páčkový spínač a nastaviteľný kryt kotúča bez použitia náradia, rovnako ako matica na jednoduché upevnenie príslušenstva.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU uhlové brúsky |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Priemer | 125 mm |
| Hmotnosť | 2.1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 89 dB |
| Napätie | 18 V |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálne otáčky | 9200 ot/min. |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 17.0 x 17.0 x 34.0 cm |