Nákup a objednávka
Akumulátorová strunová kosačka Ryobi RLT183220S
Akumulátorová strunová kosačka Ryobi RLT183220S je ľahký a kompaktný pomocník na údržbu jemného trávnika a precízne zarovnávanie okrajov. Vďaka 18V ONE+ akumulátorovej prevádzke a nastaviteľnej šírke záberu 25 alebo 30 cm umožňuje zvoliť ideálny pomer medzi rýchlosťou kosenia a výdržou batérie.
Technológia EasyEdge™ umožňuje veľmi rýchle prepnutie z režimu kosačky do režimu vyžínača. Praktická je tiež otočná strunová hlava s tromi polohami, vďaka ktorej sa ľahko dostanete aj do horšie prístupných miest, napríklad pod lavičky alebo do rohov záhrady. Komfort pri práci zvyšuje teleskopická násada a nastaviteľná predná rukoväť, ktoré umožňujú pohodlné používanie pre používateľov rôznej výšky a zároveň uľahčujú skladovanie.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 25 cm |
| Hmotnosť | 2.7 kg |
| Funkcia | Nastavenie výšky rukoväte |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 18 V |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 25 / 30 cm |
| Rozmery balenia | 12.0 x 25.0 x 104.0 cm |