Nákup a objednávka
Aku vysokotlakový čistič Ryobi RY18PW22A-125
Aku vysokotlakový čistič Ryobi RY18PW22A-125 z aku programu Ryobi ONE+ umožňuje čistenie aj tam, kde nie je bežný prívod vody. Pomocou priloženej 6 m sacej hadice môžete čerpať vodu z ľubovoľného zdroja sladkej vody, napríklad zo suda alebo obyčajného vedra. Alternatívne je možné využiť aj adaptér na 2 l fľašu, ktorý je kompatibilný s bežnými PET fľašami.
Čistič je vybavený tryskou 3 v 1, ktorá zahŕňa turbo trysku na náročné čistenie, 15° rozstrek na bežné čistenie a sprchovú funkciu na oplachovanie.
Vďaka tlaku 22 bar ponúka silný čistiaci výkon a je vhodný na čistenie okien, vonkajšieho nábytku, lodí, karavanov a ďalších rekreačných vozidiel. Zariadenie je navyše možné rozšíriť o voliteľné príslušenstvo EZClean pre ešte širšie možnosti použitia.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU vysokotlakové čističe |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 2.46 kg |
| Funkcia | Samonasávanie |
| Hladina akustického výkonu | 86.5 dB |
| Napätie | 18 V |
| Maximálny prietok | 182 l/h |
| Max. tlak | 24.8 bar |
| Kapacita akumulátora | 2.5 Ah |
| Rozmery balenia | 21.0 x 28.0 x 43.0 cm |