Nákup a objednávka
Aku vŕtací skrutkovač Ryobi R18DD3-120S
Aku vŕtací skrutkovač Ryobi R18DD3-120S je praktický pomocník na bežné vŕtanie aj skrutkovanie v domácnosti, dielni aj na záhrade. Je vybavený celokovovým 13 mm račňovým skľučovadlom, ktoré zabezpečuje pevnejšie uchopenie nástroja a vyššiu odolnosť pri práci.
Pre lepšie prispôsobenie rôznym materiálom a úlohám ponúka 2 rýchlostné stupne, ktoré umožňujú riadiť maximálnu rýchlosť podľa potreby. 24-stupňové nastavenie krútiaceho momentu uľahčuje presné skrutkovanie vrutov tak, aby boli v jednej rovine s materiálom.
Komfort pri práci zvyšuje aj LED osvetlenie pracovnej oblasti, ktoré zabezpečuje lepšiu viditeľnosť. Ako súčasť systému Ryobi ONE+ je možné náradie napájať akýmkoľvek akumulátorom Ryobi ONE+™.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Aku šroubováky |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.7 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozsah upínania skľučovadla | 13 mm |
| Uťahovací moment | 50 Nm |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Maximálne otáčky | 1800 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 38 mm |
| Rozmery balenia | 20.0 x 26.0 x 29.0 cm |