Nákup a objednávka
Aku tavná pištoľ Ryobi RGLU4-0
Aku tavná pištoľ Ryobi RGLU4-0 je kompaktná a ľahká na pohodlné lepenie bez kábla. Vďaka plne akumulátorovej prevádzke sa s ňou ľahko manipuluje pri tvorení aj rôznych opravách a je vhodná na prácu s materiálmi ako papier, kartón, textil, koža, plast, drevo, kov, korok alebo kameň.
Praktickou výbavou je dvojprstová spúšť pre lepšiu ovládateľnosť, vstavaný stojan a odkvapkávacia miska, ktoré pomáhajú obmedziť neporiadok pri práci.
Pištoľ sa zahreje za 3,5 minúty a LED kontrolka informuje, kedy je pripravená na použitie. Kompatibilná je s univerzálnymi aj vysoko pevnými lepidlami s priemerom 11 mm a napríklad s 2,0Ah USB lítiovou batériou zvládne roztaviť až 4 lepiace tyčinky.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a USB-C nabíjací kábel nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Tavné pištole |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi USB Lítium |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 0.24 kg |
| Napätie | 4 V |
| Rozmery balenia | 20.0 x 6.0 x 18.0 cm |