Nákup a objednávka
Aku strunová kosačka Ryobi RY18LT23A-120
Aku strunová kosačka Ryobi RY18LT23A-120 je ľahký a kompaktný pomocník na údržbu jemného trávnika a precízne zarovnávanie okrajov. Vďaka 18V akumulátorovému programu ONE+ a pracovnému záberu 23 cm ponúka pohodlnú manipuláciu a jednoduché použitie pri pravidelnej starostlivosti o záhradu.
Výhodou je technológia EasyEdge™, ktorá umožňuje jednoduché prepínanie medzi režimom kosenia a zarovnávania. Celokovový hriadeľ zaisťuje dlhú životnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti a dvojrukoväťové vyhotovenie prispieva k lepšej ergonómii a pohodlnejšiemu ovládaniu. Súčasťou je automatická strunová hlava a struna s priemerom 1,6 mm.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Záber | 23 cm |
| Hmotnosť | 1.8 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 90 dB |
| Napätie | 18 V |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Rozmery balenia | 18.0 x 23.0 x 68.0 cm |