Nákup a objednávka
Aku strunová sekačka Riwall PRO RALT 3040
Kvalitný a výkonný elektromotor PowerBrush. Najpohodlnejšia cesta údržby vašej záhrady - vysoký výkon, ľahké štartovanie, tichý chod, žiadne emisie ani otravný kábel, žiadny spotrebný materiál (olej, benzín, sviečky, filtre a pod.). Jednoduché otočenie hlavy pre funkciu zarovnávania trávnikov nastaviteľný sklon hlavy pre prácu pod kríkmi, lavičkou a pod.
Integrovaná ochrana proti poškodeniu rastlín pri kosení. Oceníte tiež automatické odvíjanie struny, iba ľahkým úderom strunovej hlavy o zem. Strunová hlava aj struna s nízkou hlučnosťou. Ľahká a pevná vodiaca tyč z hliníkových zliatin. Pri splnení podmienok výrobcu sa na kosačky RIWALL poskytuje predĺžená záruka 4 roky. Výhody: strong> postáv
Při splnění podmínek výrobce se na sekačky RIWALL poskytuje prodloužená záruka 4 roky.
Výhody:
AKUMULÁTOR A NABÍJEČKA NEJSOU súčasťou balenia.
| Kategória | AKU strunové sekačky |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| AKU program | Riwall 40V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - napätie (V) | 40 |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Doba prevádzky na nabitie (min) | 27/51/80/125 (dle baterie) |
| Hmotnosť | 3.1 kg |
| Pracovný nástroj | Struna |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Priemer struny | 1,5 mm |
| Odvíjanie struny | Poloautomatické |
| Funkcie | Teleskopická rukoväť , Nastaviteľný uhol hlavy |
| Pracovný záber strunovej hlavy | 30 cm |
| Rozmery balenia | 139.0 x 24.0 x 20.0 cm |