Nákup a objednávka
Aku reťazová píla Ryobi RCS18X3050F
Aku reťazová píla Ryobi RCS18X3050F je výkonný pomocník na rezanie stredne veľkých konárov a kmeňov. Vďaka bezuhlíkovému motoru a rýchlosti reťaze 10 m/s zabezpečuje hladké a kvalitné rezy a podporuje vyššiu produktivitu pri práci.
Praktické používanie uľahčuje napínanie reťaze bez náradia, ktoré umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie. O bezpečnejšiu prevádzku sa stará mechanická aj elektrická brzda reťaze, ktorá automaticky zastaví náradie pri náhlom spätnom ráze. Komfort pri práci zvyšuje aj automatický mazací systém, ktorý zabezpečuje spoľahlivé mazanie reťaze.
Počet rezov 15 cm polien (s 2,5 / 4 / 5 Ah): 18 / 33 / 40
Dĺžka lišty: 300 mm
Pílová reťaz: RAC227 (1,1 mm, 45 čl.)
Rýchlosť reťaze: 10 m/s
Hmotnosť bez akumulátora: 3,2 kg
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | AKU píly |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 3.94 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 94.1 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 10 m/s |
| Kapacita akumulátora | 5 Ah |
| Objem olejovej nádrže | 0.21 l |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Počet článkov | 45 |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 30 cm |
| Rozmery balenia | 22.0 x 24.0 x 49.0 cm |