Nákup a objednávka
Aku prerezávacia píla Ryobi RY18PSX10A-120
Aku prerezávacia píla Ryobi RY18PSX10A-120 je univerzálny a mimoriadne ľahký nástroj s hmotnosťou iba 1,13 kg, ktorý je ideálny na prerezávanie, odvetvovanie a rezanie záhradného odpadu.
Vďaka 10 cm lište a reťazi a bezuhlíkovému motoru s rýchlosťou reťaze 6 m/s si ľahko poradí s vetvami až do priemeru 8 cm. Ľahká a kompaktná konštrukcia uľahčuje presné rezanie aj v rôznych výškach.
Praktické používanie podporuje napínanie reťaze bez použitia náradia, ktoré umožňuje rýchle nastavenie, a tiež ručný mazací systém, keď stačí aplikovať olej priamo na lištu a reťaz. Komfort aj bezpečnosť zvyšuje obojručná spúšť a dvojstupňová spúšť, ktorá bráni náhodnému zapnutiu.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | Mini píly |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 1.43 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 6 m/s |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Maximálny priemer dreva | 8 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Dĺžka vodiacej lišty | 10 cm |
| Rozmery balenia | 10.0 x 21.0 x 41.0 cm |