Nákup a objednávka
Aku prerezávacia píla Ryobi RPP182020
Aku prerezávacia píla Ryobi RPP182020 je navrhnutá na jednoduché prerezávanie ťažko dostupných konárov vo výškach. Vďaka lište s dĺžkou 20 cm a dosahu až 3 metre si poradí aj s vyššie umiestnenými konármi bez nutnosti používať rebrík. Rezná hlava so sklonom 30° zabezpečuje lepšiu kontrolu pri práci a uľahčuje presné vedenie rezu.
O výkon sa stará motor s vysokým krútiacim momentom, ktorý poháňa reťaz rýchlosťou 5,5 m/s, takže je píla vhodná na efektívne prerezávanie a rezanie konárov vo výškach. Komfort pri používaní zvyšuje automatické mazanie reťaze, ktoré obmedzuje neporiadok a šetrí čas pri údržbe.
Súčasťou balenia je tiež ramenný popruh, ktorý poskytuje dodatočnú oporu a vyššie pohodlie najmä pri dlhšej práci alebo pri rezaní nad hlavou.
Aku prerezávacia píla Ryobi RPP182020 je súčasťou aku programu Ryobi ONE+.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka sú súčasťou balenia.
| Kategória | AKU prerezávacie a vyvetvovacie píly |
| Výrobca | Ryobi / Informace o výrobci |
| AKU program | Ryobi ONE+ |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-ion |
| Hmotnosť | 4.1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 83.4 dB |
| Napätie | 18 V |
| Rýchlosť reťaze | 5.5 m/s |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Počet článkov | 33 |
| Šírka drážky | 1.1 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 20 cm |
| Rozmery balenia | 16.0 x 26.0 x 105.0 cm |